AdBlocker gedetecteerd: Dit Forum kan online blijven omdat wij advertenties tonen aan onze bezoekers. Steun ons door uw AdBlocker voor ons Forum uit te schakelen.
Welkom op Het Forum
Van harte welkom op Witvisforum.be. Op dit forum kan je terecht met al uw hengelsportvragen.
Om alles netjes en overzichtelijk te houden gelden hier ook Forumregels. Lees de regels aandachtig en pas ze ook toe aub!
Wij wensen u veel plezier met het forum.
Het Witvisforum Team
je ken dat misschien, je gaat gaan kijken naar een wedstrijd en na de wedstrijd vraagt er een visser aan jou of de de rest van zijn verdevase moet hebben want die heeft hij toch over, ver voor aan de haak op water zetten en houden lukt me redelijk goed, maar ik heb vandaag een 1/2 liter ver gekregen die reeds is los gemaakt in mergel, mijn vraag is nu aan de kenners onder jullie kan ik deze invriezen, zoja moet ik iets special doen en als ik hem wil laten ontdooien in het wekend zijn daar speciale handelingen waar ik moet op letten
want ik zou niet graag wegsmijten want die beestjes zijn al duur genoeg
groeten
ivan
De laatste tijd worden de Forumregels door sommige mensen nog nauwelijks nageleefd, ondanks herhaaldelijke waarschuwingen! Dat betekent voor de moderators dagelijks hopen werk om berichten aan te passen conform de regels. Hieronder een opsomming van de regels die het meest overtreden worden:
• Let op uw taalgebruik (Algemeen Nederlands). Dus zeker geen streekdialect en/of SMS taal!
• Gebruik leestekens (op een correcte manier) om je zinnen beter leesbaar te maken, doch overdrijf er niet mee!
• Gebruik de wijzig knop om je eigen bericht te wijzigen (editeren) in plaats van een nieuw bericht te plaatsen. Opgelet: deze optie werkt slechts 24 uur!
• Gebruik zo weinig mogelijk blanco regels bij het plaatsen en/of beantwoorden van berichten.
• Gebruik eerst de zoekfunktie op het forum om te zien of het onderwerp reeds eerder is behandeld, en post vervolgens verder in dezelfde topic.
Wij zouden het zeer op prijs stellen als iedereen hier een beetje meer aandacht voor heeft, zoniet zijn wij genoodzaakt om in de toekomst andere maatregelen te treffen!
Dank bij voorbaat voor jullie medewerking.
Het Witvisforum Team