Welkom op Het Forum
Van harte welkom op Witvisforum.be. Op dit forum kan je terecht met al uw hengelsportvragen.
Om alles netjes en overzichtelijk te houden gelden hier ook Forumregels. Lees de regels aandachtig en pas ze ook toe aub!
Wij wensen u veel plezier met het forum.
Het Witvisforum Team

Ongeluk :(

Tips en trucks over allerlei witvistechnieken, materialen, enz... m.b.t. het vissen met de vaste hengel.
Forumregels
Hou steeds rekening met de Forumregels en pas ze ook toe!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
david_deman

Ongeluk :(

Ongelezen bericht door david_deman »

ik ben vandaag gaan vissen en ik was een vis aan het onthaken. Wat gebeurt er ? Er rijdt doodleuk iemand over mijn stok met een fiets. ik was naturlijk woest , maar hij lachde mij vierkant uit. Het was mijn schuld volgens hem, terwijl mijn vaste stok mooi op het gras lag. Natuurlijk toen ik zei dat ik mijn vader belde is hij gaan lopen !!

het is het stuk onder mijn top het 2de deel van boven getelt en het is dus een telescopisch deel (mijn top en 2de deelzijn telescopisch, de rest is oversteek) dit stuk is dus kapotgekraakt.

Nu is mijn vraag of dit duur zou zijn ?? En zou een hengelsportzaak die vrij klein is dit moeten bestellen ??

Dit onderwerp heeft 21 reacties

U moet geregistreerd en aangemeld zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen lezen.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie
Witvisforum.be : Mededeling i.v.m. de Forumregels